Балканинвест. ЕУ ЕООД
Грил Майстор в микробус за бързо хранене в Германия
други в чужбина, Германия

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

Балканинвест.ЕУ ЕООД предоставя консултантски услуги в сферата на човешките ресурси за компании от България и чужбина от 2009г. Агенцията е специализирана в подбор на таланти в сферата на маркетинга, клиентското обслужване на чужди езици и компютърните технологии.

За наш клиент, фирма, притежаваща верига от щандове за бързо хранене в цяла Германия, набираме служители за заемане на позицията

Отговорности

За наш клиент, фирма, притежаваща верига от щандове за бързо хранене в цяла Германия, набираме служители за заемане на позицията Грил Майстор в микробус за бързо хранене в Франкфурт / Германия.

Изисквания и необходими умения

Управление на микробуса за бързо хранене и позиционирането му на определеното от Работодателя място
Приготвяне и продажба на пиле на грил
Поддържане и развиване на клиентската мрежа
Отговорност при извършване на дейността
Активна комуникация с клиентите

Ние Ви предлагаме

Отлично заплащане и допълнителен бонус на база постигнатите резултати
Дългосрочна заетост
Немски трудов договор, социални и здравни осигуровки
Работа в приятелска работна среда