Борика АД
Главен експерт счетоводна отчетност
София, 1612, бул. "Цар Борис III" №41

София, 1612, бул. "Цар Борис III" №41 длъжност на пълно работно време

БОРИКА АД е в основата на технологичната инфраструктура на платежната индустрия в България. Приоритет на дружеството е осигуряването на съвременна картова и платежна среда за финансовите институции.

Важно място в портфолиото на компанията заемат иновативните финтех услуги за крайни клиенти и партньори, като отдалечена идентификация, електронен и облачен електронен подпис B-Trust, незабавни плащания blink, P2P плащания през мобилен телефон, решения за електронна търговия и др.

Отговорности

Обработка на първични и вторични финансово-счетоводни документи;
Ежедневно отразяване на стопанските операции;
Текущо следене на движенията по счетоводните сметки;
Изготвяне на текущи и периодични справки;
Участие в междинно и годишно приключване;
Подпомагане дейността на главния счетоводител;
Изготвяне на фактури, както и закриване на вземанията от клиенти. Изготвяне на отчети, свързани с приходите в Дружеството. Проследяване на неплатените фактури, както и работа свързана със събираемостта им;
Подпомагане изготвянето на управленски отчети;
Подготвяне на аналитична информация и интерпретиране на финансови данни, във връзка с подпомагането на процеса по вземане на управленски решения;
Подпомагане разработката и прилагането на методологии и практики за управление, анализ и контрол на бизнес процеси;
Работа с ЕRP система – Microsoft Dynamics АХ.

Изисквания и необходими умения

Висше икономическо образование (специалност „Счетоводство“ ще се счита за предимство);
Опит във водене на счетоводство в областта на услугите;
Познания по МСФО и МСС;
Познания в българското данъчно законодателство;
Познания и опит в работа с ЕRP системи (познаването на
Microsoft Dynamics АХ е предимство);
Добро ниво на владеене на MS Excel;
Екипен подход в работата и добри комуникативни умения;
Инициативност и способност за приоритизиране на ежедневните задачи;
Стремеж към развиване и поддържане на професионалните компетенции.

Ние Ви предлагаме

Възможност за дългосрочна професионална кариера във високотехнологична компания – лидер на пазара;
Динамична работна среда в екип от професионалисти;
Предизвикателство да работите по иновативни проекти;
Коректно отношение от Работодателя;
Конкурентно възнаграждение и пакет от социални придобивки;
Участие в специализирани обучения и развитие на професионалната експертиза.
ITCD 2024 Employers