Adecco Bulgaria
Финансов мениджър
София

София длъжност на пълно работно време

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.

От името на наш доверен клиент, търсим да назначим:

Отговорности

• Управлява дейността на финансовия отдел и паричните потоци на компанията
• Организира, ръководи, контролира и отговаря за цялостната дейност, свързана с финанси в компанията и сделките с клиенти на дружеството
• Организира и контролира изготвянето на финансови отчети в определените срокове
• Организира изготвянето на финансови анализи, междинни и годишни прогнози
• Следи за промени в законодателството и произтичащите от това задължения за компаниите в групата, свързани със счетоводното отчитане на приходи, разходи, дълготрайни активи и др.
• Създава вътрешни правила (инструкции, указания), касаещи финансовата дейност
• Води комуникация с финансови държавни институции
• Води комуникация и работи активно с външна счетоводна фирма
• Отговаря за управлението и контрола на активите на компаниите
• Отговаря за процеса по събиране на вземания
• Изпълнява всички други задачи, възложени му от Управителя на компанията

Изисквания и необходими умения

• Висше образование „Финанси“/“Счетоводство и контрол“
• Минимален професионален опит – 5 години в областта на финансите, минимум 2 години управленски опит
• Отлична компютърна грамотност и отличен Excel
• Много добро ниво на Английски език
• Отлично познаване на нормативните актове, свързани със счетоводната отчетност, вътрешния финансов контрол, данъчното и осигурително законодателство и тяхното прилагане
• Самостоятелен, надежден и притежаващ способност да реагира бързо и точно на множество приоритети

Лични умения и качества необходими за позицията:

• Отговорност
• Ориентираност към срокове и резултати
• Внимание към детайла
• Професионална компетентност
• Отлично познаване и прилагане на нормативната база в своята област
• Отлични комуникативни умения
• Отлични презентационни умения
• Ръководни и организационни умения
• Умения за работа в екип и самостоятелно

Ние Ви предлагаме

• Възможност за развитие в международна компания
• Отлични условия и възнаграждение
• Сплотен, позитивен и усмихнат екип от професионаисти
• Специализирани обучения
• Ваучер подарък за специални събития – рожден ден, сватба и раждане на дете
• Допълнително здравно осигуряване
• Карта Multisport на преференциална цена

Информация за контакт

Телефон: 0884296041

ITCD 2024 Employers