Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Електромонтажник
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Описание на позицията

За наш клиент търсим да назначим ЕЛЕКТРО МОНТАЖНИК.

Изисквания към кандидата:

• Средно образование;
• Опит на предишна позиция - предимство;
• Да притежава квалификационна група по безопасност на труда.

Основна дейност:

• Участва в монтирането,демонтирането,поддържането,ремон-тиранетона ел. оборудването;
• Открива и отстранява аварии и повреди по електрическите инсталации;
• Познава и спазва правилника на електрическите уреди.

Фирмата осигурява:

• Атрактивно възнаграждение и социални придобивки;
• Допълнителни бонуси;
• Начално обучение и он-бординг.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 0888 599 664 - Николай Стоянов

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers