Пощенска банка / Юробанк България АД
Експерт жилищно кредитиране, гр. София
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;
Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;
Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;
Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България.
Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

За свой специализиран Жилищен център в град София, Пощенска банка търси да назначи опитен, мотивиран и ориентиран към постижения

ЕКСПЕРТ ЖИЛИЩНО КРЕДИТИРАНЕ

Изисквания за позицията са:

- Висше икономическо образование;
- Задължителен професионален опит в областта на жилищното кредитиране;
- Задължителен професионален опит в продажбите на банкови продукти;
- Отлични комуникативни умения;
- Мотивация за постигане на резултати;
- Владеенето на английски език (писмено и говоримо) е предимство;
- Добра компютърна грамотност (MS Office).

Отговорностите са:

- Предоставя високо качество на обслужване на клиентите и спазва корпоративните стандарти на Банката;
- Активно работи за привличане на нови клиенти в това число срещи и презентации при целеви клиенти на Банката;
- Идентифицира и установява контакт с нови клиенти и им представя банковите кредитни продукти и услуги;
- Анализира финансова информация, подготвя предложения за кредит, дава становища за одобрение на кредити, подготвя и окомплектова кредитните предложения.

Нашето предложение е:

- Динамична позиция на трудов договор в една от водещите банки на пазара в България;
- Атрактивно възнаграждение, обвързано с постигнатите лични резултати в продажбите;
- Отличен социален пакет;
- Професионални обучения;
- Атрактивна възможност за професионално развитие в една от водещите финансови институции в страната.

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.

ITCD 2024 Employers