Пощенска банка / Юробанк България АД
Експерт в кол център
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;

Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;

Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;

Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка!

Отговорности, свързани с позицията:
- Оказва съдействие 24/7 при възникнали въпроси или казуси, свързани с използването на продуктите и услугите на Банката и прилагането на Банковите процедури;
- Предоставя информация по телефона относно основните характеристики на продуктите и услугите на Банката и условията при кандидатстване;
- Оказва съдействие на търговци при използване на ПОС терминални устройства, собственост на банката;
- Осъществява операции посредством услугата Телефонно банкиране;
- Отговаря на въпроси, свързани с услугата интернет/мобилно банкиране.

Изисквания за позицията:
- Придобито или в процес на придобиване на висше образование;
- Добри комуникативни умения;
- Възможност за работа на смени;
- Професионален опит в работата с клиенти по телефона ще се счита за предимство;
- Владеенето на английски език е предимство;

Нашето предложение:
• Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране
• Възможност за професионално и личностно развитие
• Ясно дефинирани кариерни пътеки
• Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала
• Допълнително здравно и пенсионно осигуряване
• Работа в приятелскa и динамична среда
• Участие в разнообразни социално-отговорни дейности
• Карта Multisport на преференциална цена
• Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.

ITCD 2024 Employers