Кауфланд България ЕООД енд Ко КД
Експерт Отдаване под наем
София

София длъжност на пълно работно време

Дай успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.

Отговорности

• сключване на дългосрочни наемни отношения, както и изготвяне и подписване на търговски договори
• преговори с концесионери във връзка с дейността на отдел Централно управление на недвижимостите
• осъществяване на текущ контрол върху дейността на договорните партньори – концесионери, включително за дейността, асортимента, условията и процедурите за предоставяне на стоки и услуги
• наблюдаване развитието и стремеж към запазване на фирмените партньори – концесионери, както и привличането на нови
• постоянен мониторинг и анализ на пазара на стоки и услуги, привличане и разработване на нови търговски концепции в концесионерната зона

Изисквания и необходими умения

• завършено висше образование в сферата на търговията, предприемачеството или друга релевантна специалност
• професионален опит на подобна позиция минимум 3 години, както и опит в търговски преговори
• владеене на немски и/или английски език писмено и говоримо на отлично ниво, като немският език ще се счита за предимство
• много добри познания на нормативната уредба, изискванията за безопасност на труда, системи за сигурност и охрана
• добри аналитични и комуникационни умения

Ние Ви предлагаме

конкурентно възнаграждение, социален пакет от придобивки: ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., допълнително здравно осигуряване и спортна карта със самоучастие
21 дни платен годишен отпуск, нарастващ с увеличаване на стажа ти в компанията и възможност за до 3 месеца неплатен "творчески" отпуск след навършване на 5 години в Kaufland
стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута
възможности за начално и надграждащо обучение и кариерно развитие в международна компания и участие във вътрешни инициативи и корпоративни събития
подаръчни пакети при раждане на дете, ученик в семейството, както и за коледните празници

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакти:
Кауфланд България ЕООД енд КО КД
отдел Подбор
1233 София ул. Скопие 1А

Нека започнем съвместна работа за едно успешно бъдеще.