ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА
Експерт Мониторинг център
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

ОББ е основана през 1992г. посредством сливането на 22 български регионални търговски банки, което е първият и най-мащабен консолидационен проект в българския банков сектор, а от 2017 г. Банката вече е част от белгийската банково-застрахователна група КВС, която в момента е най-голямата финансова група в България.

Изисквания:

Средно образование
Добра компютърна грамотност – MS Office
Английски език на работно ниво – предимство
Способност за самостоятелно вземане на решения
Добра комуникативност, отлична обща култура и умения за работа в екип
Дискретност и умение за пази в тайна поверената му конфиденциална информация
Основни задължения:

Постоянно наблюдава, регистрира и анализира събития, визуализирани от мониторинг системата с цел осигуряване на нормална бизнес среда за работа в клоновете и АТМ мрежите
Предприема действия свързани с намаляване на охранителния риск в банката при осъществяване на дейността в случай на бедствия, аварии, измами, кражби и др.
Регистрира и анализира събития получени от различни канали в МЦ.
Изготвя ежедневни бюлетини за състоянието на обектите. Поддържа актуални данни за наблюдаваните обекти.
Работата е на сумарно работно време

При нас ще откриете:

Отлични възможности за професионално и кариерно развитие в най-голямата финансова група в България
Възнаграждение, съобразено с отговорностите на длъжността
Разнообразни възможности за учене и усъвършенстване на знанията и уменията
Преференциални условия при ползване на продукти и услуги от всички дружества, част от КВС в България
Допълнително здравно осигуряване
Застраховка Живот/ Злополука
Ваучери за храна на стойност 80 лв. на месец
Бонус за препоръчване на кандидат за работа
Допълнително заплащане за важно събитие от личен характер
Възможност за работа от вкъщи и Гъвкаво работно време (важи за позиции в Централно управление)
25 дни платен годишен отпуск
Преференциална такса за ползване на карта за спорт
Участие в солидарен фонд, който подпомага служителите и техните семейства при нужда
В случай, че искате да станете част от страхотния ни екип, моля изпратете ни своя актуална автобиография и мотивационно писмо.
Само кандидати одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността е гарантирана и личните Ви данни се обработват при спазване на Общия регламент за защита на данните и ЗЗЛД.

ITCD 2024 Employers