Държавно предприятие „Национална компания Железопътна инфраструктура“
Експерт човешки ресурси
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ НАЦИОНАЛНА КОМПАНИЯ
ЖЕЛЕЗОПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА
Поделение „Електроразпределение“ – Централно управление

Отговорности

• Изготвя трудовите договори за наемане на работници и служители, допълнителни споразумения за промяна на трудовите правоотношения и актове за прекратяване на трудовите правоотношения на работниците и служителите;
• Издава трудови книжки на новопостъпили работници. Нанася в трудовите книжки настъпилите промени през трудовия стаж на работещите;
• Изготвя заповеди за ползване и прекратяване на ползването на платен годишен отпуск;
• Изготвя списък за правото на основен и допълнителен платен годишен отпуск и следи за правилното отпускане и отчитане на отпуските;
• Изготвя списъците за социална сума;
• Участва в обработката и контролира верността на постъпващата първична документация по труда (отчетни форми, графици, лични сметки, наряди и др.);

Изисквания и необходими умения

• Завършено висше образование, образователно-квалификационна степен - магистър.
• Професионална квалификация: Магистър по икономика,
• Професионален опит – 4 години стаж по специалността.
• Предимство е работа с програмен продукт SAP.
• Умения за работа в екип.
• Добронамерено отношение към колегите.
• Дисциплинираност.
• Честност и лоялност.

Ние Ви предлагаме

• Стабилна работа и трудов договор с постоянна заетост.
• Пълно работно време.
• Допълнителни социални придобивки и ваучери за храна.
• Карта за безплатно пътуване по железопътния транспорт.
• Социална сума при ползване на основния платен годишен отпуск.
• Социална програма за почивка в планински хотели и балнеохотели за служителите и техните семейства.
• Възможност за повишаване на квалификацията чрез система от обучения.
• Работа в утвърдена фирма, със спокойна и приятелска работна среда.

Информация за контакт

Телефон: 9326423

ITCD 2024 Employers