Асистент провеждане на събития
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Фирмата ни е специализирана в провеждането на различни типове ивенти за клиенти от обществения и корпоративния сектор. Във връзка с разширяване на дейността, търсим колега, който да има опит, свързан с логистичното обезпечаване на провеждане на всеки ивент, а именно: осигуряване на транспортна услуга, хотелско настаняване, осигуряване на изхранване, кетъринг и др. Позицията предполага възможност за работа на терен в различни локации на страната. Познаването на маркетинговия подход при организиране на събития ще се приеме за предимство, както и възможността за водене на преговори.
Предлагаме работа в динамичен сектор, която е свързана с комуникация с различни целеви групи - обществени организации, фирми, места за настаняване. Работното време е гъвкаво, а заплащането е атрактивно, като има предвидена бонусна система на база на постигнатите резултати. В пакета за служителите е включен и ваучер.

Отговорности

От новия колега очакваме:
- познания в областта на ивент мениджмънта
- търговски умения
- умения за работа с компютърни офис приложения
- умения за спазване и следене на крайни срокове
- комуникативност
- добри организационни умения
- отлична екипна работа
- възможност за кратки пътувания в страната
- шофьорска книжка
- ползването на чужд език ще се приеме за предимство

Ще очакваме да получим автобиография и снимка, като за интервю ще поканим кандидати, които отговарят на описания профил.

Изисквания и необходими умения

Ние Ви предлагаме

Интересна и динамична работа в приятелска среда, възможност за контакти с различни представители на бизнеса и обществения сектор, възможност за кратки пътувания в страната.

Информация за контакт

Телефон: 0889911702

ITCD 2024 Employers